Weekend mindfulness

Weekend z uważnością „Spotkanie ze sobą, spotkanie z przyrodą”,
8-10 marca 2019 r., w „Dolinie Harmonii” (Kopaniec)

 

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz się zatrzymać…
Jeżeli czujesz przemęczenie, wypalenie i zmęczenie ciągłym biegiem…
Jeżeli czujesz, że czas za szybko płynie, a życie przecieka Ci przez palce….
Jeżeli nie wiesz, czym jest uważność, a chcesz jej zakosztować….
Jeśli wiesz, czym jest uważność i chcesz praktykować w grupie…
Jeżeli tęsknisz za tym, żeby w ciszy spoglądać w gwiazdy…
Jeżeli tęsknisz za wewnętrznym spokojem…..

 

Zapraszamy na WEEKENDOWE SPOTKANIE z praktyką MINDFULNESS (uważności) w górach Izerskich. Na spotkanie ze sobą i z przyrodą.

Codziennie doświadczymy razem, czym jest uważność. Każdego dnia będziemy praktykować różne postacie uważnego ruchu, medytacje podczas siedzenia, praktykę życzliwości, uważny oddech, skanowanie ciała, uważne jedzenie. Jeśli pozwoli nam na to pogoda udamy się również praktykować na polanę, do lasu.
Poza czasem na praktykę jest przewidziany również czas wolny.
Nie trzeba mieć doświadczenia w praktyce medytacyjnej, żeby wziąć udział w warsztacie. Wydarzenie ma charakter całkowicie świecki.

Spotykamy się w piątek, 8 marca. Rozpoczynamy wspólną kolacją o godzinie 19.00, po której spotkamy się na otwarciu weekendu. Gościmy w wyjątkowym miejscu – Dolinie Harmonii, położonej urokliwie w Górach Izerskich. Miejsce otoczone jest łąkami, lasem. Posiłki są bardzo smaczne i sycące, kuchnia wegańska. Zakończymy obiadem w niedzielę o godz. 15:00.

KOSZT:

590,- cena regularna
540,- dla osób, które dokonają pełnej wpłaty do 10 lutego

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki: 200,-.

Po zgłoszeniu otrzymasz szczegółowe informacje dot. płatności.

ZAPISY przez formularz: https://goo.gl/TXEgVK

Strona wydarzenia: http://weekend-mindfulness.pl/ 

PROWADZĄCE:

Anna Gołębiowska - nauczycielka Mindfulness-Based Stress Reduction - MBSR (Program redukcji stresu w oparciu o rozwój uważności), certyfikowana w The Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA) z siedzibą w Niemczech. Z wykształcenia humanistka (logopedia, antropologia kulturowa). Doświadczenie medytacji uważności rozwija poprzez regularną praktykę własną, uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach oraz biorąc udział w odosobnieniach medytacyjnych w Polsce i zagranicą.

Aleksandra Kiślewska - psycholog, trener Emotional Freedom Techniques, arteterapeutka. Nauczycielka Mindfulness- Mindfulness Based Living Course (MBLC- Program Życia w Oparciu o Uważność wg. Mindfulness Association). Ukończyła również Certyfikowany Kurs Compassion. Zawodową wiedzę i doświadczenie poszerza podczas warsztatów z zakresu psychologii i psychoterapii, a praktykę medytacyjną zgłębia poprzez praktykę własną i uczestnictwo w odosobnieniach medytacyjnych.

Mindfulness nie jest psychoterapią i jej nie zastępuje.
Przeciwwskazaniem uczestnictwa w warsztacie jest aktualnie doświadczany kryzys (np. żałoba, kryzys emocjonalny), leczenie psychiatryczne, uzależnienie. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt. Jeśli korzystasz ze wsparcia psychologa, terapeuty lub doświadczasz przewlekłej choroby i nie masz pewności czy Twój udział to dobry pomysł, również zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT:

Anna Gołębiowska: kontakt@uwazna-obecnosc.pl, +48 664 023 870
Aleksandra Kiślewska: aleksandrakislewska@gmail.com, +48 737 46 29 46