Weekend mindfulness

Weekend z uważnością „Spotkanie ze sobą, spotkanie z przyrodą”,
27-29 września 2019 r., w „Dolinie Harmonii” (Kopaniec)

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz się zatrzymać…
Jeżeli czujesz przemęczenie, wypalenie i zmęczenie ciągłym biegiem…
Jeżeli czujesz, że czas za szybko płynie, a życie przecieka Ci przez palce….
Jeżeli nie wiesz, czym jest uważność, a chcesz jej zakosztować….
Jeśli wiesz, czym jest uważność i chcesz praktykować w grupie…
Jeżeli tęsknisz za tym, żeby w ciszy spoglądać w gwiazdy…
Jeżeli tęsknisz za wewnętrznym spokojem…..

Zapraszamy na WEEKENDOWE SPOTKANIE z praktyką MINDFULNESS (uważności) w górach Izerskich. Na spotkanie ze sobą i z przyrodą.

Codziennie doświadczymy razem, czym jest uważność. Każdego dnia będziemy praktykować różne postacie uważnego ruchu, medytacje podczas siedzenia, praktykę życzliwości, uważny oddech, skanowanie ciała, uważne jedzenie. Od pierwszej edycji, istotną częścią naszego weekendu jest również praktyka Leśnej Medytacji - shinrin -yoku. Doświadczymy jej dobrodziejstwa, które jest naukowo dowiedzione poprzez pełen uważności kontakt z Naturą.
Poza czasem na praktykę jest przewidziany również czas wolny.
Zapraszamy osoby, które mają już doświadczenie w medytacji. Wydarzenie ma charakter całkowicie świecki.

Spotykamy się w piątek i rozpoczynamy wspólną kolacją o godzinie 19.00, po której spotkamy się na otwarciu weekendu. Gościmy w wyjątkowym miejscu – Dolinie Harmonii, położonej urokliwie w Górach Izerskich. Miejsce otoczone jest łąkami, lasem. Posiłki są bardzo smaczne i sycące, kuchnia wegańska. Zakończymy obiadem w niedzielę o godz. 15:00.

KOSZT:

Do 31 lipca niższa cena przy wpłacie całej kwoty: 540,-

Po 31 lipca: 590,- 

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki: 250,-.

Po zgłoszeniu skontaktujemy się z Tobą.

ZAPISY przez formularz: https://goo.gl/TXEgVK

Strona wydarzenia: http://weekend-mindfulness.pl/ 

PROWADZĄCE:

Anna Gołębiowska - nauczycielka mindfulness, programów MBLC – Mindfulness Based Living Course (certyfikat gotowości do nauczania Mindfulness Association Polska) i MBSR – Mindfulness-Based Stres Reduction (certyfikat nauczyciela MBSR wydany przez The Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA) z siedzibą w Niemczech i Fundację Polski Instytut Mindfulness POLIM). Z wykształcenia humanistka (logopedia, antropologia kulturowa). Doświadczenie medytacji uważności rozwija poprzez regularną praktykę własną, uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach oraz biorąc udział w odosobnieniach medytacyjnych w Polsce i zagranicą.

Aleksandra Kiślewska - psycholog, trener Emotional Freedom Techniques, arteterapeutka. Nauczycielka Mindfulness- Mindfulness Based Living Course (MBLC- Program Życia w Oparciu o Uważność wg. Mindfulness Association). Ukończyła również Certyfikowany Kurs Compassion. Zawodową wiedzę i doświadczenie poszerza podczas warsztatów z zakresu psychologii i psychoterapii, a praktykę medytacyjną zgłębia poprzez praktykę własną i uczestnictwo w odosobnieniach medytacyjnych.

Mindfulness nie jest psychoterapią i jej nie zastępuje.
Przeciwwskazaniem uczestnictwa w warsztacie jest aktualnie doświadczany kryzys (np. żałoba, kryzys emocjonalny), leczenie psychiatryczne, uzależnienie. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt. Jeśli korzystasz ze wsparcia psychologa, terapeuty lub doświadczasz przewlekłej choroby i nie masz pewności czy Twój udział to dobry pomysł, również zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT:

Anna Gołębiowska: kontakt@uwazna-obecnosc.pl, +48 664 023 870
Aleksandra Kiślewska: aleksandrakislewska@gmail.com, +48 737 46 29 46