Weekend mindfulness

Weekend z uważnością „Spotkanie ze sobą, spotkanie z przyrodą”,
12-14.10.2018 r., „Kraina Szeptów” (Nowy Gierałtów)

 

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz się zatrzymać…
Jeżeli czujesz się przemęczony, wypalony i zmęczony ciągłym biegiem…
Jeżeli czujesz, że czas za szybko płynie, a życie przecieka Ci przez palce….
Jeżeli nie wiesz, czym jest uważność, a chciałeś jej zakosztować….
Jeśli wiesz, czym jest uważność i chcesz praktykować w grupie…
Jeżeli tęsknisz za tym, żeby w ciszy spoglądać w gwiazdy…
Jeżeli tęsknisz za wewnętrznym spokojem…..

 

Zapraszamy na WEEKENDOWE SPOTKANIE z praktyką MINDFULNESS (uważności) w górach Bialskich. Na spotkanie ze sobą i z przyrodą.

Codziennie doświadczymy razem, w kameralnej grupie, tego czym jest uważność poprzez różne formy praktyk medytacyjnych pochodzących z kursu MBSR oraz MBLC. Każdego dnia program przewiduje praktyki takie jak, różne postacie uważnego ruchu, medytacja siedząca, praktyka miłującej dobroci, uważny oddech, skanowanie ciała, uważne jedzenie. Jeśli pozwoli nam na to pogoda udamy się również praktykować do lasu, na polanę.

Poza czasem na praktykę jest przewidziany również czas wolny, oraz czas na wspólne ognisko.

Nie trzeba mieć doświadczenia w praktyce medytacyjnej, żeby wziąć udział w warsztacie. Wydarzenie ma charakter całkowicie świecki.

Spotykamy się w piątek, 12 października. Rozpoczynamy wspólną kolacją o godzinie 19.00. Gościmy w wyjątkowym miejscu - Krainie Szeptów, położonej urokliwie na styku Gór Złotych i Bialskich. W pobliżu jest potok, las, łąki, pola. Posiłki są bardzo smaczne i sycące, kuchnia wegetariańska, przygotowywana z lokalnych produktów.

KOSZT:

600,- całość (300,- koszt przygotowywanie i prowadzenie warsztatów i 300,- koszt noclegów w 2-3 osobowych pokojach i wegetariańskiego wyżywienia – z opcją wegańską)

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki: 200,-. Po zgłoszeniu otrzymasz szczegółowe informacje dot. płatności.

ZAPISY przez formularz: https://goo.gl/TXEgVK

Strona wydarzenia: http://weekend-mindfulness.pl/ 

PROWADZĄCE:

Anna Gołębiowska - nauczycielka Mindfulness-Based Stress Reduction - MBSR (Program redukcji stresu w oparciu o rozwój uważności), certyfikowana w The Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA) z siedzibą w Niemczech. Z wykształcenia humanistka (logopedia, antropologia kulturowa). Doświadczenie medytacji uważności rozwija poprzez regularną praktykę własną, uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach oraz biorąc udział w odosobnieniach medytacyjnych w Polsce i zagranicą.

Aleksandra Kiślewska - psycholog, trener Emotional Freedom Techniques, arteterapeutka. Nauczycielka Mindfulness- Mindfulness Based Living Course (MBLC- Program Życia w Oparciu o Uważność wg. Mindfulness Association). Ukończyła również Certyfikowany Kurs Compassion. Zawodową wiedzę i doświadczenie poszerza podczas warsztatów z zakresu psychologii i psychoterapii, a praktykę medytacyjną zgłębia poprzez praktykę własną i uczestnictwo w odosobnieniach medytacyjnych.

Mindfulness nie jest psychoterapią ani jej nie zastępuje.
Przeciwwskazaniem uczestnictwa w warsztacie jest aktualnie doświadczany kryzys (np. leczenie psychiatryczne, żałoba). W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt.
Jeśli korzystasz ze wsparcia psychologa lub terapeuty i nie masz pewności czy Twój udział to dobry pomysł, również zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT:

Anna Gołębiowska: kontakt@uwazna-obecnosc.pl, +48 664 023 870
Aleksandra Kiślewska: aleksandrakislewska@gmail.com, +48 737 46 29 46